Беленюк розплакався і зробив зізнання після перемоги на Олімпіаді-2020 в Токіо

4 серпня 2021, 15:35оновлено 4 серпня 2021, 18:19
Після своєї перемоги Беленюк зізнався, що ще за три тижні до старту не знав, чи виступить на Іграх.
Жан Беленюк розплакався після перемоги в Токіо / скріншот

Український борець Жан Беленюк сьогодні став олімпійським чемпіоном у Токіо. Після своєї перемоги Беленюк зізнався, що ще за три тижні до старту не знав, чи виступить на Іграх.

Жан зі сльозами на очах подякував Україні за підтримку.

"Спасибі всім. Тому що було дійсно дуже важко. Я вибачаюся за сльози, але це дуже приємні почуття. Так склалося, що цей шлях, а особливо його кінцівка, був дуже складним. Я дуже важко тренувався, але за три тижні до Олімпіади я не знав, чи буду брати участь. Тільки віра мого тренера дозволила реалізувати мою мрію. Спасибі всім за підтримку. Вітаю всю Україну з цією золотою медаллю", – сказав Беленюк в ефірі UA:Перший.

Беленюк також розповів про свої відчуття після перемоги у фіналі. І зізнався, чи завершить кар'єру по поверненню з Токіо.

"Я перепрошую за сльози, але це дуже приємні відчуття. Я зараз на емоціях і не хочу робити гучних заяв. Мені потрібно все повністю зрозуміти. Зараз я вважаю, що мені потрібно відпочити, займатися своєю політичною діяльністю. Зараз зможу цьому присвятити весь свій час", - додав Жан Беленюк.

Нагадаємо, у фіналі змагань у ваговій категорії до 87 кілограм наш співвітчизник був сильнішим за угорця Віктора Лоринця - 5:1.

До цього українець розправився з суперниками з Сербії, Алжиру та Хорватії.

На Олімпійських Іграх в Ріо-2016 Жан Беленюк виграв срібло для України.

Всього в активі України на Іграх в Токіо вже одне золото, два срібла і вісім бронзових нагород.

Медальний залік України на Олімпіаді-2020

Українська спортсменка Дар'я Білодід виборола першу медаль для нашої збірної на літніх Олімпійських іграх. Українка завоювала "бронзу" у змаганнях з дзюдо.

Український спортсмен Ігор Рейзлін у поєдинку за третє місце на Олімпіаді в Токіо в чоловічому фехтуванні здобув перемогу над італійцем Андреа Сантареллі. Це друга "бронза" України на Олімпіаді в Токіо.

Українські спортсмени заробили третю медаль на літніх Олімпійських іграх-2020. Пара Стрільців Олена Костевич та Олег Омельчук отримали бронзу зі стрільби з пневматичного пістолета з 10-ти метрів.

Український плавець Михайло Романчук завоював четверту медаль для України на Олімпійських іграх-2020 в Токіо. Спортсмен виборов "бронзу" у плаванні на 800 метрів вільним стилем серед чоловіків.

Українська тенісистка Еліна Світоліна завоювала бронзову медаль на Літніх Олімпійських іграх-2020, які проходять в Токіо. Це п'ята медаль у скарбничці України і перша-в історії українського тенісу.

Плавець Михайло Романчук приніс Україні першу срібну медаль Олімпійських ігор-2020-він став кращим на дистанції 1500 метрів вільним стилем.

Ще одна бронза в медальний залік в Токіо. Її завоювала українська борець вільного стилю Алла Черкасова, впевнено поклавши на лопатки японську спортсменку.

В Японії на Олімпійських іграх-2020 молодий український борець Парвіз Насибов встиг створити сенсацію і вразити своїм бійцівським характером і волею до перемоги. Він вперше виграв срібло Олімпійських ігор.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред